Porsche Cayenne S Hybrid

Shitet nga: ARTON 19 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Porsche
Modeli: Cayenne
Shes Porsche Cayenne S Hybrid, 2011. Eshte sport ka dy opsione me rryme dhe me benzin ka baterine mbrapa qe punon me rrym, vet e mbush baterin per 5-10 minuta kur hargjohet, deri ne 40km/h me rrym, pastaj aktivizohet motori Full panoram, Gumat e reja Continental si te dimrit ashtu edhe te veres
Vetura eshte ne gjendje perfekte ka 94.000 km te garantuara.
per me shume kontaktoni ne 044 615 444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim