RENT A CAR "KACULI" GJILAN

Shitet nga: RENT A CAR " KACULI " 11 Shk 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
RENT A CAR " KACULI " GJILAN

JU OFROJME VETURA ME QERA RENT A CAR " KACULI " GJILAN

QMIMET MVARESISHT NGA KOHEZGJATJA PER SA MERRET VETURA DHE TIPI I VETURES

POSEDOJME VETURA EKONOMIKE FAMILJARE DHE LUKSOZE AUTOMATIK DHE MANUAL


INFO+VIBER +377 (0) 44 700 919

ADRESA GJILAN BALEC
KOSOVE - GJILAN 60000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim