Renault Laguna -03

Shitet nga: Armend 13 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Gjilan
renault laguna
Doganen nuk e ka te paguar
benzin 3.0
klim
abs
karrikat gjysme lekur dhe me nxemje
navigation
tempomat
tiptronic
Vetura gjindet ne kskontakto ne viber
0037745333027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim