Renault Clio -06

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: autoshb 18 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes clio nga zv me 1.5 diesel.me full ekstra .nga zv me dogan te paguar.me liber servisi.vetura nga zvicra dhe eshte dora e par.me liber servisi dora e par nga zvicra gjitha serviset me koh.felge 16 me goma te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim