Shitey renault clio

Shitet nga: Arben 07 Gsh 02:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet renault clio 1.4 benzin viti 91. Eshte me klim shum e rujtshem si brenda ashtu dhe jasht ka vetem 3muaj denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim