Renault Espace

Shitet nga: flamur 15 Nën 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Shes veturen ne gjendje te mir teknike,punon ne plin dhe benzin

Regjistrim plot 1 vit deri me 09.11.2016
Kapaciteti i motorrit 2200 kubik.
Viti i prodhimit 1994
4+1 ulese
Interier te pastert dhe te rujtur.

BEJM NDERIME !!
Info: 044 132 909 (viber)


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim