Renault Fluence 2012

Shitet nga: Taulant 26 Tet 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Fluence
Shes renault fluence 1.5 disel viti 2012 registrim 1 vjet klimatronic i ruajtur si jasht edhe mbrenda. Kilometrat e garantuara me liber servisit goma te dimrit te reja dhe goma te veres te reja hargjime ekonomike komanda ne timon etj per me shume info 045600664 -045900002 vetura gjendet ne gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim