Renault Kango 1.9 TDI

Shitet nga: Milaim 15 Nën 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR   3 360 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet Renault Kango 1.9 TDI eshte i rujatur mire siq shihet ne foto gjithqka ne gjendje te rregullt ka vozitur vetum njo shofer dhe per momentin asht me guma te dimrit dhe kan profil te mire regjistrim ka edhe nje vjet se veq sa e kom regjistru asht abs gjamat i qelen me dykme
Ju lutem pres blers Serioz
Faliminderit per info mund te me kontaktoni. Edhe ne viber +37744691183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim