Renault Kango1.9 4x4 disel

Shitet nga: Averi 09 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet Renault Kango 1.9 DCI 4x4 I posa ardhur nga Zvicra I doganuar dhe I regjistruar ni vit regjistrim NE gjendje Te rregullt per info kontakto 044590742
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim