Renault Kangoo 1.9 dizel -01

Shitet nga: Ahmet Redenica 19 Nën 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
SHES KETE RENAULT KANGO 1.9 DIESEL. ESHTE I SAPOARDHUR NGA FRANCA, ESHTE SHUM I RUAJTUR, POSEDON ABS, ALARM, GOMA TE REJA. TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHEN. ESHTE KJO VETURA QE ESHTE NE FOTO. VETURA GJENDET NE GJILAN PER MOMENTIN. TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHEN NE CDO KOHE DHE TE VIJN TA SHOFIN VETUREN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim