Renault Laguna 2003 Dizell

Shitet nga: Mehmet 06 Jan 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shes Veturen Renault Laguna 2.2 dizell 2003 ne gjendje te mir teknike per informata me shum me kontaktoni ne nr : 044 402 873 & 045 573 161 I regjistruar deri 20.08.2016 bej dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim