Renault Master 2.5 D T28 me tabela zvicerrane

Shitet nga: Hasan 16 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Master
Shes Renault Master 2.5 Diesel T 28 me tabela zvicerrane vetura eshte ne nje gjendje shum te mir kilometra ka 156000 te kaluara Motori dhe Marshi jan ne nje gjendje shum te mir eshte i rujtur per me shum informata ju lutemi na kontakto ne 045584824
Vetura gjendet ne Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim