Renault Megane dizel -04

Shitet nga: Ramadan 23 Gsh 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes Renault Megane 1.9 Diesel ne gjendje perfekte
Vetura posedon , Abs , Klim , gomat e reja dhe te gjitha serviset e kryera , ngjyra metalike
Viti i prodhimit : 05.04.04
Vetura gjindet ne Kosove , nuk ka te kryer Doganen
Cmimi sipas marrveshjes

Te interesuarit per veture mund te me kontaktojn edhe ne viber : +38649329482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim