Renault megane 1.9 dci 2006

Shitet nga: Faruk 06 Pri 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet ose nderrohet por makina eshte ne gjendje te mire dhe ka regjistrim deri 02.09.2016 per me shume info mund te kontaktoni edhe ne viber +37744211617
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim