Renault megane 2004 1.9 dci

Shitet nga: Fidan 31 Tet 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes renault megane 2004 1.9 dci 6+1 shpejtsi regjistrim deri me 17.10.2016 rrypin dhemzor set te ndrrum me garancion servisin e krym me dat 27.10.2015 me klim funksionale dritaret dhe pasqyret me rrym gjamin mbrama kunder dritave 2 qelsa fellne alumini drita te mjeglles. Ne hipotek nuk eshte perkthimin e bej meniren nr. 044-376-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim