Renault Scenic 1.9 -06

Shitet nga: Blerton 10 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shes renault scenic 2006 Shes Renault Scenic 1.9 Diesel në gjendje të shkëlqyer teknike dhe optike . Vetura është e importuar nga Zvicrra qe 2 dit , nuk eshte i doganuar dhe regjistruar ,Posedon Radio CD ,Sistem të avancuar pa qelës (për hapje e mbyllje si dhe ndezje START/STOP),6 shpejtësi,Tempomat ,Autohold,Perde mbrapa,Hallogenka,Komanda në timon, Alufellne me goma shumë të mira M+S etj . FULL EXTRA . Për më shumë informata kontaktoni në nr të telefonit:045-466-523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim