U shit flm merrjep

Shitet nga: Tafa 13 Maj 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shitet-ndrrohet
Posedon
Klimateonik
Xhama me rrym
Pasqyre me rrym
Air bag
Esp
Dhezje me gisht start-stop
Eshte shum i paster si mrena dhe jasht me 7 ulse
Eshte i ardhun prej ch regjistrimi i par n ks
Regjistrim fiks 1 vjet
Servis i bom para 1 jave
Viber +37744660027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim