Renault kombi

Shitet nga: Meti 29 Dhj 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Trafic
Kombi Benzin Plin viti .98 . Me gjendje te mir teknike.Iregjistrum deri 09. 04 2016 bej dhe ndrrim per info me shum kontaktoni : 044 402 873 &. 045 573 161
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim