Renault trafic

Shitet nga: Burim 16 Nën 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Trafic
Shitet renault trafic persona handikos ipershtatshem dhe imir per rugtiim
Arsya e shitjes eshte kam
Mar nje model ne te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim