Reno Clio, viti 91, rks 6 muaj -91

Shitet nga: Adonis 08 Gsh 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Reno Clio viti 91, me rks 6 muaj
1.4 benzin në gjendje të rregullt dhe shumë ekonomik.
Te interesuarit ne nr 044631031 ose viber +37744631031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim