Rent a Car ' KORRA ' 044-77-88-33 - 044396166

Shitet nga: Sokol Halili 11 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Rent a Car ' KORRA '

Ofrojm vetura me qera

Qmimi per vetur esht i ndryshueshem,nvaret prej tipit te vetures dhe per sa koh e merni veturen

Posedojm qdo lloj te vetures

Rent a Car ' KORRA '
044-77-88-33/ 044396166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim