Rent a Car 044 77 88 33 *korra* 049 77 88 33

Shitet nga: Sokol Halili 02 Qer 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan

Rent a Car ' KORRA '

Ofrojm vetura me qera

Qmimi per vetur esht i ndryshueshem,nvaret prej tipit te vetures dhe per sa koh e merni veturen

Posedojm qdo lloj te vetures

Rent a Car ' KORRA '
044-77-88-33, 049 168 430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim