Rent a Car korra 044-77-88-33dhe049 77 88 33

Shitet nga: Sokol Halili 05 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Ofrojm vetura me qera per 24 or e me shume Qmimet ndryshojne varesisht prej tipit te vetures dhe kohezgjatjes per sa dit mirret vetura. Klientet I marrim dhe I kthejme ne aeroport te prishtines GRATIS Golf 4 2003 manual dhe tiptronic 5.5 lit/100km Golf 5. 2004 manual. 5.5 lit/100km Audi a6. Automatik. Peugeot 2000manual 5.5lit/100km alfa rome2008 automatik 4 lit/100km Bmw m3. 2003.5automatic/tiptronic .Audi tt 2001 dhe Audi tt 2003. Opel meriva 2008 Mercedes ess 2001 automatik .Mercedes ess 2001 automatik.Mercedes a cllas automatik. Golf 4 2003 manual .Golf 4 2003 manual golf 4manual.Ofrojm vetura prej 15 euro.Ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim