Rover 75 D -01

Shitet nga: Dugagjin Maroca 27 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 75
Rover 75 2.0 dizell 2001 1vjet regjistrim Klim i rujtesh si brenda dhe jasht Viber: +386 49 766 227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim