Shes ose ndrroj Saab 9-3 t 2.0 l super auto

Shitet nga: Saab 19 Shk 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Saab
Modeli: 9-3
Klim me dy zona
Likur sikurse e re
Sensore te shiut
Sensora per parkim
Kilometra te garantuara vetem 118000 jo sikurse qe vin nga Italia apo vende tjera perpos ch qe i kam me teper se gjysmilioni e jakthejn 400%
Libren e servisit e posedon
Dy par fellge te alluminit me goma te veres dhe goma te dimrit
Shes ose e ndrroj me donje automobil me ks dizel ose benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim