Seat Alhambra

Shitet nga: Seat 14 Jan 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Alhambra
Shes veturen Seat alhambra 1.9 tdi(i) te kuqe viti prodhimit 2002, 6+1shpejtesi,7 ulese,Tempomat, karrikat me nxemje,radio me dvd,dritaret color fabrikisht edhe ne librezë,fellne 16" origjinal te Seat-it me goma te reja te dimrit,servisin e kryer komplet(rebrasni,ule,filtera)etj,
I regjistruar deri ne muajin gusht 2016, te kaluara 200.000 km te garantuara dmth eshte ne gjendje shum te rregullt teknike dhe optike dhe vetura perkthehet menjeher.Bejm NDERRIM edhe me vetura me te shtrenjta...
Kontakti edhe ne viber: +37745374101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim