Seat Ibiza -03

Shitet nga: seat ibiza 24 Sht 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
shitet vetura SEAT-IBIZA viti 2003 benzin kubikazha 1.2 me hargjime tvogla 64 ps ngjyr hiri me 6 airbag klim dritaret elektronik dyrt me centrall abs dhomzorin eka zingjir jo rryp 161000 te kaluar vetura asht gjith qka prefekt ne gjendje tip top si mrena ashtu dhe jasht me ni fjal lum aj qe eka kismet e merr vetura asht me tabela gjermane po ashtu gjindet ne gjermoni te interesuarit mund te kontaktojn me pronarin e vetures ne gjermoni ne viber nr 004915754853212 ose ne kosov 044.133.120 me pelqimin e dy palve vetura mrena javes sillet ne kosov qmimi vetures 3500 euro pak I diskutushum si pas marveshjes kerkojm blers serioz flm per mirkoptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim