Seat Ibiza 1.9 tdi -03

Shitet nga: Bashkim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
shes seat ibizen 1.9 tdi di te kueq ka regjistrim deri 22.07.2016 dhe kartonin e gjelbert goma te veres te reja fellne 17 ne gjendje shum te mire shum e buker ska nevoj per asnje investim per ma shum mundeni me ardhe me kshyr me provu ashte i ardhur prej luksemburgit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim