Seat Toledo 1.9 TDI

Shitet nga: liridon 23 Sht 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 499 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Toledo
Shes veturen Seat Toledo TDI
Vetura esht ne gjendje Shum te mir teknike dhe optike.
Vetura esht model Special i llojit Seatit. Posedon karrika me nxemje,karrika me levizje elektronike dhe me memorie. ka sensora te shiut, ka Tempomat, ESP etj etj.
Ka goma Dimri dhe goma vere me felne Alumini.
Vetura osht e ardhur nga Zvicrra dhe e ka Regjistrimin e dyte ne Kosov.
Ka 137.000 km dhe i ka te garantuara 100% me liber te Servisit.
Arsyeja pse po e shes esht se i kam dy vetura..
Per me shun INFO. Kontaktoni ne NR. 049 136 214.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim