Seat Toledo 1.9 dizel -03

Shitet nga: Hamdi 19 Maj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Toledo
Shitet seat toledo 1.9 dizel tdi (i) tkuqe viti 2003 ne gjendje shum tmir i paqet si ana e mrenshme ashtu dhe e jashtme hargjimet tvogla vetur ekonomike me RKS NI VIT TE PLOT nr kont 044-576-705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim