Shiten Fellnet 225/45 R17Good Year/Eagle-F1 ,Bëj..

Shitet nga: Adonis 05 Gsh 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Shiten fellnet per:Bmw X 5 dhe BMW te tipave te ri të gjitha llojet
Fellnet janë origjinale të Bmw-së
Fellnet jane 225/45 R 17 - Good Year/Eagle-F1
Per info me te hollesishme kontaktoni ne numrin 044-631-031 ose ne viber +37744631031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim