Shiten Veturat (Mercedes (Vito)(GMC)(Golf2)(Reno..

Shitet nga: Selami 23 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten veturat te gjitha ne gjendje te rregullt dhe perfekte
Renault Kango : 1.6 diesel Mannual 1999 ne Gjendje te rregullt osht pa rexhistrim .
Golf 2 : 1.6 Viti 1985 manual i rregulluar tani mrenda dhe jasht osht ne gjendje perfekte full full pamje Diesel.
GMC Youkon Denali :Viti 2003 Automatik me 6 Ulse full Extra me Targa Amerikane 6.0 Benzin fellne korm e shum shum tjera
Mercedes Vito : 1999 2.2 diesel manual 3 ulse furgon me rks

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim