Smart ForTwo ne gjendje te rregullt -03

Shitet nga: mexhit 05 Sht 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Shitet smarti ne gjendje te rregullt i mirmbajtur si brenda ashtu dhe jasht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim