Kyron 2.0 2007 mundsi ndrrimi

Shitet nga: Taulant 11 Tet 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: Kyron
Shitet Gjip Kyron 2.0
Disel
Viti 2007
Motorr te mercedes benz
KILOMETRA E GARANTUARA 152000
Ulset likur dhe nxemje
Senzora parkingi
Dvd Player 2 copa
Goma te reja
Pasqyret i palohet
4x4 motion
ESP
Servisin e kryer
KILOMETRA E GARANTUARA 152000
I importuar nga zvicrra
Dogana i kushton 1556 EURO
Mundsi ndrrimi me mjete per pune ose vetur me te shtrejt


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim