Suzuki Jimny benzin -07

Shitet nga: Bini 03 Jan 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 100 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Jimny
Shitet Suzuki teper i ruajtur si jasht ashtu edhe brenda,
Viti i prodhimit 2007
Posedon 1 vit regjistrim
Serviset i ka te gjitha te kryera me faktura
Posedon makina 2 par goma te veres dhe dimrit te reja
Posedon edhe Klim gjamat elektronik
Eshte 4x4 plus e ka komanden ( zik-zak) per terrene ekstreme
Hargjimet i ka teper ekonomike.
edhe kilometra i ka te vetat 109.920 km mundemi me kontrollu ku te doni me garancion.
Nuk eshte ne hipotek per makinen ju garantoj menjeher e bejm kontraten te noteri.
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim