Toyota Qelika Rks Nje Vit

Shitet nga: Qail 16 Tet 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Celicia
Toyota Qelika 2.0 Benzin 16V Rks nje Vit
Vetura esht Gjendje te mir dhe ekonomik
Posedon Abs Servo Central Radi
Vetuta dhezet me Dirigjus
Qmimi 1650 Euro
Per inf 044 926 705 Qaili
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim