U SHIT FLM MERRJEP.............- plin;Rks 7 muaj..

Shitet nga: Adonis 12 Mar 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet pasati-karavan 1.8 benzin plin me regjistrim 7 muaj:

I përshtatshem për familje dhe për bartje (biznese).

Punon edhe në benzin edhe në plin;centrall,:hidraulik etj...

Shumë ekonomik dhe i pastërt brenda -jashtë;

Ndrrim i mundshëm me veturë më të re (shtoj edhe Euro)...

Për info.më të hollësishme në nr:044631031 ose Viber+37744631031.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim