U SHIT flm merr-jep.. ;Rks 9 muaj;Tip-top;i shkë..

Shitet nga: Adonis 06 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Gjilan
<<<<< Shitet Pasat Turbo Dizel i vitit 91, ne gjendje te shkelqyeshme, i ruajtur brenda jashte >>>>>

<<<<< Regjistrim 9 muaj, nuk ka aspak kurruzion, hargjime minimale 6litra/100km >>>>>

<<<<< Vlen te ceket se nuk eshte ne hipotek dhe kontrata behet brenda 15 min >>>>>

<<<<< Per informata me te hollesishme ne numrin 044631031 ose ne viber +37744631031 >>>>>
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim