U Shit Flm Merr-Jep.....BMW 316 i - 1.6 me Rks 9..

Shitet nga: Arbnor 13 Shk 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 550 EUR

Komuna: Gjilan
<<<<< Shitet BMW 316 i - benzin, shume e ruajtun dhe ekonomik ,Dritare elektronike,Fellne ...etj>>>>>
<<<<< Regjistrim 9 muaj dhe shume ekonomike pasi eshte 1.6 >>>>>
<<<<< Bejme edhe nderrim nese na konvenon >>>>>
<<<<< Veture e vitit 90 por teknikisht shume e shtrenguar ne pergjithesi >>>>>
<<<<< Per informata tjera ne nr: 044283188 ose viber +37744283188.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim