U Shit Flm Merrjep....1.6 me 1 Vit Rks,Tip/Top i..

Shitet nga: Adonis 18 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Gjilan
>>>>>Shitet Golf 2 Turbo Dizel në gjendje të shkëlqyeshme<<<<<
>>>>>1 Vit Regjistrim të plotë dhe Shumë i ruajtur<<<<<
>>>>>44 Kw Shumë ekonomik 4.5 - 5 litra në 100 Km<<<<<
>>>>>Fabrikisht Dizel,Nuk është në hipotekë<<<<<
>>>>>Kontrata bëhet shumë shpejt pa vërejtje<<<<<
>>>>>Për informata më të hollësishme në nr.044631031ose+37744631031.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim