U Shit Flm Merrjep 1.9 Tdi me (i) të kuqe:, Rks ..

Shitet nga: Adonis 21 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjilan
<<<<< Shitet Pasati 1.9 TD me i (te kuqe) ne gjendje te shkëlqyeshme >>>>>
<<<<< Regjistrim 6 muaj dhe shume i ruajtur brenda jashte >>>>>
<<<<< Shume ekonomik 6 litra/100 km >>>>>
<<<<< Veture familjare me te gjitha opsionet e mundshme >>>>>
<<<<< Per informata tjera ne nr: 044631031 ose viber +37744631031.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim