U shit flm merr jep...........1.8 Dizel:Rks08.09..

Shitet nga: Adonis 01 Maj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Ford Fiesta 1.8 Dizel, me regjistrim deri më: 08.09.2015
Viti 97, ngjyra e zezë metalike, e regjistruar ne Kosovë per here te parë me 18.11.2011
Veturë familjare me 4 dyer.Bëjmë edhe ndrrim me veturë më të re,përparësi kanë Golf 4 dhe Pasat 4.
Vetura eshte shume ekonomike: 4-5 litra/100 km.
Per informata me te hollesishme ne nr 044631031 ose ne viber +37744631031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim