URGJENT SHITET Passati1.9 TDI(DI)e kuqe

Shitet nga: Qamil Dermaku 03 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjilan
Shes VW Passat 1.9 TDI - (DI)e kuqe VP- 2001 Model 2004 FULL EKSTRA FLASIN FOTOT vetura esht e gatshme per qdo sprov dhe ku te doni mund ta qoni ta kontrolloni per gjithqka etj.
*Ngjyr gri e hirit metalike
* Klimatronik (ACE funksionale)
* 2 qelsa fabrikisht njeni qels i Gomes.
* Pasqyret me rrym dhe me nxemje dhe rregullimi ne mynyr elektronike.
* 4 xhama elektronik me pull te gjith.
* Airbag x 4 dhe vendin per vendosjen e pijeve gjat zavitjes
* ABS dhe gurtnet e reja met 10.02.2015.te vendosura
* Timon Hidraulik dhe multifunksional (levizes)
* Mbyllje qendrore nga larg dhe dhezja e dritave ne momentin e futjes se qelsit i ka edhe dritat e mjegulles shihen etj
* Kilometra te garantuara.
* Karrikat me nxemje dhe rregullimi i tyre me ajr sipas deshires
* Cd,USB,MP3.Navin e ka ne radio por CD nuk e ka perndryshee funksionon dhe mbajtse te dores para edhe mbrapa
*Bordkompjuter ku ketu paraqiten te gjitha defektet automatisht lajmron.
*Tempomat.per lajmrimin e hargjimeve,tempeaturen edhe sa kilometra ki derivate e shum sende tjera
*Sahatat krom .Iservisuar ULEN,RRYPIN E TURBINES ORIGINAL ZGLLOBAT E RI etj.etj.
*ESP dhe qdo problem e lajmron ne kompjuter paraprakisht
*Xhamat e gjysem te zi fabrikisht te lejushem per regjistrim
*Senzor mbrapa
*Gomat e reja per dimer 100% 195*65*15 T 82 M+S
* I Ruajtur shum enterieri mbrenda dhe te gjitha aparaturat funksionale.
* Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknik optike dhe vizuele
*Regjistrim deri ne fund te SHTATORIT 2017 dhe ne hipotek nuk esht me garancion
QMIMI SHUM I VOLITSHEM. NDRRRIMi munshem me kerre matlira karavan psh audi b 4 ose me naj mercedes caravan cdi 220 me ndrrim ka tjeter qmim.PASAT 95 DERI 99 ose naj kombi T 4 per njerz ose pikap renault kongo opel combo pezho partner etj
FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...vetura gjindet ne komunen e DARDANES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim