USHIT FLM MERJEP EGZOFT

Shitet nga: sevdail 21 Shk 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
NDRROJ MERCEDEZI E 320 CDI. DIZELL. REGJISTRIM SHUM VETUR EMIR PUNE IRUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT KONFORDIN EMIR BORD KOMPJUTERIK KA ALARM HARGJIMET SHUM TE VOGLA NE 100 KM. 7. 4 LITRA NAFT. SHUM ISHPEJT ASHT 197 PS. MET DATEN E 5 10 2014 JAKAM BA SERVISIN KU JAKAM NDRRU GJITHA SI VAJIN ASHTU EDHE GJITHA FILTERAT QE IKA KARRIKAT IKA TE LIKURES DHE ME NXEMJE KURSE EPARA NGA SHOFERI ASHT EDHE ME MASAZH. DHE ME RREGULLU KARRIKEN ME AJR SIPAS NEVOJES APO SE SI TE PERSHTATET ERREGULLON. . ASHT NJI VETUR ME NJI SERI TE VEQANT SE SA TE TJERAT QE DUKEN TE NJEJTA ASHT MAR NE SAJAM APO NE SALLON DHE UKAN EPARAPAME PER MENISTRI . SKA SEND QE NUK IPUNON DHE QE NUK ASHT NE GJENDJE TE RREGULLT PUNE SHUM QET PUNON DVD. NUK IKA MBRAPA DHE NUK ASHT NE HIPOTEK ME GARANCION. NDRROJ EDHE ME VETURA GOLF 4. AUDI. 4 AUDI 6 OPEL ASTER VEKTER DHE ME VETURA TE VOGLA. TEL.. 045 524 015. SEVDAILI GJILAN.. OSE NE VIBER. 377 45 524 015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim