USHIT FLM MERJEP EGZOFT

Shitet nga: sevdail 21 Shk 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
NDRROJ SHES MERCEDEZIN E 320 CDI. TURBO DIZELL. REGJISTRIM SHUM VETUR EMIR PUNE IRUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT KONFORDIN EMIR BORD KOMPJUTERIK HARGJIMET SHUM TE VOGLA 100km/7litra 145 KW-197 PS. SHUM ISHPEJTME KLIM DY ZONALE ALARM FELLNE MOTORR SHUM TE PASTER ASHT NEMER TEMIN ASHT MET DATEN E 5-10-2014 JAKAM BA SERVISIN KU JAKAM NDRRU GJITHA SI VAJIN ASHTU EDHE GJITHA FILTERAT QE IKA KARRIKAT IKA TE LIKURES DHE ME NXEMJE KURSE EPARA NGA SHOFERI ASHT EDHE ME MASAZH. DHE ME RREGULLU KARRIKEN ME AJR SIPAS NEVOJES APO SE SI TE PERSHTATET ERREGULLON. . ASHT NJI VETUR ME NJI SERI TE VEQANT SE SA TE TJERAT QE DUKEN TE NJEJTA ASHT MAR NE SAJAM APO NE SALLON DHE UKAN EPARAPAME PER MENISTRI . SKA SEND QE NUK IPUNON DHE QE NUK ASHT NE GJENDJE TE RREGULLT PUNE SHUM QET PUNON ME GARANCION PER GJITHA DHE NUK ASHT NE HIPOTEK ME GARANCION. NDRROJ EDHE ME VETURA TE VOGLA. GOLF 4 . RENAULT MEGANE ,OPEL VEKTER OPEL ASTER BMW ETJER. TEL.. 045 524 015. SEVDAILI GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim