VW CADY dizel -91

Shitet nga: cady 30 Krr 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes CADYN 1.6 dizel ne gjendje perfekte e kam modifiku ne tersi eshte RKS i qlajmrua. eshte shum i bukur ka gomat e reja fellne dhe serviset e kryera. shihet ne foto info: 049 353 090
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim