VW GOLF 3 1.9 Dizel -96

Shitet nga: GOLF 3 12 Pri 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Komuna: Gjilan
Golf 3 diesel i thjesh viti i prodhimit 1996 golf 3 golfi osht ne gjendje përfekete rigjistrim 9muj i ka mund ta kontaktoni dhe ne viber +37744369893.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim