VW GOLF 4 | 1.9 TDI-6 SHPEJTSI *** ESHTE SHITUR ..

Shitet nga: Armendi 01 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
VETURA ESHTE SHITUR.

VEREJTJE : AUTOMJETI ESHTE DOGANUAR DHE REGJITRUAR PER HER TE PAR NE KOSOV PARA 1 MUAJI , POSEDON 165.000 KM TE KALUARA , ESHTE SHUM E RUAJTUR .SMS - at , NUK I KTHEJ .ESHTE VETUR PER MERAKLI DHE KA QMIM TE ARSYESHEM.


SHES GOLF 4 , 1.9 TDI ME DI TKUQE ***131 PS *** , 6 SHPEJTSI , VITI I PRODHIMIT 2002, 165.000 KM TE KALUARA , KLIMA AUTOMATIKE , OREN E KILOMETRAZHES CROM , TIMON 3SH , 5 DYER , ALUFELGA ME GOMA TE DIMRIT 16 ZOLL , REGJISTRIM DERI ME 26.12. 2015 , NE GJENDJE SHUM TE MIR , POSEDON INTERIER SHUM TE RUAJTUR , NGJYRA JASHT PA GRITHA ,ULSE SHUM TE RUAJTURA ETJ 

-VETURA ESHTE E SAPO SERVISUAR NE VAJ , FILTERA , GURTNE , DISQE ETJ , ESHTE NE GJENDJE SHUM TMIR PUNE PO ASHTU EDHE NE TRAP , NUK KA NEVOJ PER INVESTIME DHE ESHTE VETUR PER MERAKLI. 


ATA QE DESHIROJN TA SHOHIN VETUREN GJINDEMI NE GJILAN , TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJN NE NR E TELEFONIT : 045240819 OSE PERMES POSTES ELEKTRONIKE , NDRRIME NUK BEJ ME ASGJE , SMS NUK I KTHEJ PERSHENDETJE .


TaG ;

audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes..
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, AST..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim