VW GOLF 4 1,6 B -03

Shitet nga: golf 07 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Gjilan
SHITET GILF4 1.6 BENZIN VITI 2003 PARA 10 DITE E KAM DOGANU DHE REGJISTRU.
POSEDON KLIM,ABS EPS AERBEG KARRIKAT ME NXEMJE XHAMAT ELEKTRONIK PASQYRET ELEKTRONIKE DHE ESHT SHUM I RUJTUN .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim