VW GOLF 4 1,6 B 2003 I SAPO DOGANUAR DHE REGJIST..

Shitet nga: meha 07 Pri 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Gjilan
shitet golf 4 1.6 benzin viti 2003 I POSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NI VIT RKS.
posedon KLIM AC, ABS, EPC TE GJITH XHAMAT ME RRYM.KARRIKAT ME NXEMJE PASQYRET. ME RRYM, CENTRALL DHE ESHT SHUM SHUM I RUJTUN.
thirr ne viber,+37744376238
QMIMI I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim